Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2013' Skoda Octavia

€7,800
6 foto
Mosha: 9 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

SKODA OCTAVIA
AUTOMAT
2.0 NAFTE
VITI 2013
206.000 km
Opsione shtese: disqe alumini me goma te reja (te sapo vendosura), xhama dhe pasqyra elektrike, mbyllje qendrore, xhama te zi, klima bizonale, etj.
Makina eshte ne gjendje ekselente, me cdo sherbim te bere, vaj dhe filtra te sapo nderruara.

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 7 Dhjetor 2022
Support Ukraine