Shto te të preferuarat

2007' Skoda Octavia

€4,900
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2007 Skoda Octavia në Tiranë, Shqipëri
Trupi: Kamionçinë
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: LPG (gaz i lëngëzuar i naftës)
Transmision: Mekanike

shitet skoda Octavia berlina 1.6 benzin---gaz viti 2007 e porsaardhur me dogan te paguar e pa targuar ne shqiperi km 216000 makina esht ne gjendje shum te mir mund ta shihni dhe provoni edhe me mekanikun tuaj cmimi 4900 euro i diskutushem.makinen mund ta shihni ke rruga dytesore perballe deka citypark 4 km nga megatek drejt Vores per me shum info tel.0696824578

  • Tiranë
  • 24 Tetor 2020