Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2011' Skoda Fabia

€5,300
2011' Skoda Fabia photo #1
2011' Skoda Fabia photo #2
2011' Skoda Fabia photo #3
2011' Skoda Fabia photo #4
2011' Skoda Fabia photo #5
2011' Skoda Fabia photo #6
6 foto
Mosha: 12 vjet
Kilometrazhi: 160000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Blu

Shitet Skoda Fabia VRS/Line
Viti 2011
1.4 Benzine
Kambio Automat
Marshat ne timon / F1
168 000 KM/ me te drejt kontrolli
Dogane te paguar.
E sapo targuar letra 2 vjet
E pershtacme dhe per familje.
Motor qe behet 100% me gaz
Makina ka ardhur nga zvicra
Sensor parkimi
Sallon te paster
Sedilje VRS sport dhe ngrohje
Cdo gje perfekt , e paster si brenda dhe jashte.
Disqe sport amortizatore sport Etj
Cmimi 5300€

Makina vetem shitet

  • 069Tregoni telefonin
  • Elbasan
  • 13 Mars 2023
Support Ukraine