Sinjalizoni këtë reklamë!
Shto te të preferuarat

2008' Skoda Fabia

Të diskutueshme
 • 2008 Skoda Fabia në Tiranë, Shqipëri
 • 2008 Skoda Fabia në Tiranë, Shqipëri - 2
 • 2008 Skoda Fabia në Tiranë, Shqipëri - 3
 • 2008 Skoda Fabia në Tiranë, Shqipëri - 4
 • 2008 Skoda Fabia në Tiranë, Shqipëri - 5
 • 2008 Skoda Fabia në Tiranë, Shqipëri - 6
 • 2008 Skoda Fabia në Tiranë, Shqipëri - 7
Trupi: Makinë me bagazh me derë - 5 dyer, 5 vende
Kushtet: Shkëlqyeshëm
Kilometrazhi: 175000 km
Energji: 70 kf
Zhvendosje: 1198 cc
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike, 5 marsha
Ngjyra e jashtme: Gri
I brendshëm: Ajër i Kondicionuar, Dritare me Kontroll Elektrik, Siguresa Automatike Dyersh, Timon Hidraulik, Sedile me Nxehtësi, Sedile me Freskuese, Ajër i Kondicionuar nga prapa
Sigurie: Kundërbllokim Frenimi, Airbag-u i Shoferit, Airbag-u i Pasagjerit
Elektronikë: Alarmi, Bluetooth, Radio AM/FM, Lexuesi i DVD-ve, Ndërruesi i CD-ve, Kasetofoni me CD, Porta për MP3

Shitet Skoda Fabia 1.4 Naftë, Manuale. Viti 2008 .Shërbimet e bëra dhe taksat e paguara deri në Verën e 2022. Çmimi i diskutueshëm

 • 069Tregoni telefonin
 • Luan
 • Tiranë
 • 10 Nëntor 2021