Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2006' Skoda Fabia

€2,100
6 foto
Mosha: 17 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: LPG (gaz i lëngëzuar i naftës)
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: E zezë

shitet skoda fabia viti i prodhimit 10.2005 benzin gaz motorr 1.2 ht-P
makina ka 219mij kilometra.
me 1bombel ben 400kilometra super ekonomike.
dokumentat i ka kolaudim 26tetor 2024 / siguracion 26tetor 2023 / taksa 24tetor 2023
makines i jane bere sherbime si bateri e re / alkol frenash / antifrize / gomine shpatull / gomine grushti / vaj hidrualiku / tubat e gazit dhe filtri gazit/ vaj filtra sapo ndruar.gjendja e gomes eshte 80% /// makina ka motorrin dhe cdo pjes te wolwagen motorri eshte me zinxhir
makina ka nevoj per kemb motorri
OSE NDROHET ME MAKIN TJETER PLUS 1000€ NGA UNE.

Support Ukraine