Gjeni Makinat 

Seat

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2009' Seat Ibiza

  €4,600

  2009' Seat Ibiza

  I skaduar31 Mars 2017, Tiranë

  1200 cc, Benzinë 150000 km  Mekanike  E zezë 

   

  Shto te të preferuarat

 • €1,400

  2002' Seat Cordoba

  I skaduar27 Mars 2017, Fier

  1400 cc, Benzinë 185000 km  Mekanike  Blu 

  Shitet seat cordoba 1.4 benzin 8 valva vti 2002 me letra te paguara për një vitë deri ne 2018 ne mars 

  Shto te të preferuarat

 • 1998' Seat Ibiza

  Të diskutueshme

  1998' Seat Ibiza

  I skaduar2 Shkurt 2017, Shkodër

  1200 cc, Benzinë  Mekanike  E zezë 

  1.2 benzin me dekumenta per nje vit te paguara 

  Shto te të preferuarat

 • 1997' Seat Ibiza

  €1,300

  1997' Seat Ibiza

  I skaduar25 Janar 2017, Berat

  1000 cc, Benzinë 70000 km  Mekanike  E zezë 

  makina ka motorr te ri me 70.000 klm goma te reja frena dhe amortizator taksat siguracion per nj vit t paguara disqe alumin e gatshme ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2001' Seat Leon

  €2,000

  2001' Seat Leon

  I skaduar19 Janar 2017, Korçë

  1900 cc, Naftë 300 km  Mekanike  Gri 

  Kartat jane te paguar per 1 vit ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2003' Seat Ibiza

  €2,200

  2003' Seat Ibiza

  I skaduar4 Janar 2017, Berat

  1868 cc, Naftë 260857 km  Mekanike  Gri 

  Pershendejte shes makine Seat Ibiza shume ekonomik i sapo ardhur nga FRANCA .te gjitha sherbimet e bera vaj filtra. ferotat te ndruara. pompen e ujit. ... 

  Shto te të preferuarat

 • 1998' Seat Ibiza

  €800

  1998' Seat Ibiza

  I skaduar14 Nëntor 2016, Durrës

  1400 cc, Benzinë 196113 km Gri 

  Makina eshte ne gjendje te mire , shitet per arsye emigrimi. 

  Shto te të preferuarat

 • 2004' Seat Ibiza

  €2,000

  2004' Seat Ibiza

  I skaduar31 Tetor 2016, Durrës

  14 cc, Naftë 159000 km  Mekanike  

  Shitet Seat ibiza 1.4 nafte me dogane te prere.Shitet per arsye mos perdorimi. Makina esht e perdorur vetem nga nje posedues qe nga fabrika. ka ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj