Gjeni Makinat 

Renault

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2000' Renault Clio

  €1,300

  2000' Renault Clio

  I skaduar18 Tetor 2016, Vlorë

  Benzinë 100000 km  Mekanike  

  Okazion!!!Makina shitet per arsyje emigracioni!!! Detyrimet te gjitha te paguara. 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj