Shto te të preferuarat

2006' Renault Mascott

€6,500
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2006 Renault Mascott në Tiranë, Shqipëri
Kilometrazhi: 280000 km
Zhvendosje: 3000 cc
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

Renault Mascott prodhuar dhe punuar ne France. E\\r\\nvitprodhimit 2006 ; 3.000 nafte konsumi 10lt/100 km .\\r\\nI perket klasifikimit Euro 4 . Ka 27+1 vende, te gjitha te pajisura me rrip sigurimi. Klime te vendosur para dhe aspirator ne pjesen e mbrapme . Xhamat te zinj dhe te hapur. Dera kryesore eshte elektrike ,ka dhe dere dalje emergjence. Gjithashtu e pajisur me kamere .Mund te shitet bashke me vend pune .

  • 069Tregoni telefonin
  • Gjoke
  • Tiranë
  • 21 Nëntor 2020