Sinjalizoni këtë reklamë!Rate this!Shto te të preferuarat

2016' Peugeot 508

€12,700
6 foto
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Makina eshte shume ekonomike dhe ne gjendje shume te mire xhenerike edhe motorike makina disponon

  • 069Tregoni telefonin
  • VlorĂ«
  • 28 Prill 2022