Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2007' Peugeot 407

€3,500
2007' Peugeot 407 photo #1
2007' Peugeot 407 photo #2
2007' Peugeot 407 photo #3
2007' Peugeot 407 photo #4
2007' Peugeot 407 photo #5
2007' Peugeot 407 photo #6
6 foto
Mosha: 16 vjet
Kilometrazhi: 20000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: Gri

Makina eshte ne gjendje te shkelqyer si nga jashte si nga brenda…Makina eshte e ardhur nga franca .. Te gjitha sherbimet e bera ne kohe.. Letrat dhe siguracioni te sapo prera…Cmimi eshte i diskutueshem..

  • 069Tregoni telefonin
  • Berat
  • 28 Mars 2023
Support Ukraine