Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2008' Peugeot 308

€3,000
2008' Peugeot 308 photo #1
2008' Peugeot 308 photo #2
2008' Peugeot 308 photo #3
2008' Peugeot 308 photo #4
2008' Peugeot 308 photo #5
2008' Peugeot 308 photo #6
6 foto
I skaduar
3 muaj, 3 javë më parë
Mosha: 15 vjet
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: E zezë

SHITET PEUGEOT 308 1.6 NAFTE VITI 2008
188105 MIJE KM ORIGJINALE
KAMBIO MANUALE
SAPO E ARDHUR NGA ITALIA, SHUME EKONOMIKE.. E PASTER SI JASHTE EDHE BRENDA.
ME TE GJITHA SHERBIMET E BERA, SUPER GJENDJE .
MAKINA SAPO ESHTE TARGUAR, ME LETRA DHE SIGURACION DERI NE MAJ 2024 DHE KOLAUDIM DERI NE MAJ 2025.
ÇMIMI 3000 Euro ( PAK I DISKUTUESHEM )

Support Ukraine