Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2002' Peugeot 307

€1,400
3 foto
Mosha: 21 vjet
Kilometrazhi: 214000 km
Zhvendosje: 1398 cc
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: Gri

Makinë e markës “Peugeot”, modeli 307, viti 2002, fuqia motorike 1.4, naftë, 5 dyer, ngjyra gri, marshe manuale, kondicioner, xhama elektrikë, pasqyra elektrike, goma të reja, gomë rezervë, mbyllje qendrore me pult. Në gjendje shumë të mirë motorike, xhenerike dhe elektrike. Të gjitha shërbimet të kryera. Taksat të paguara. Targa: AA842HZ. Çmimi: 1400 Euro,

  • 069Tregoni telefonin
  • Ledio
  • Tiranë
  • 11 Mars 2023
Support Ukraine