Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2011' Peugeot 3008

€5,900
6 foto
Mosha: 12 vjet
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Okazion! Peugeot 3008 1.6 Diesel Automatike!E Sapo ardhur me dogane te paguar gati per Targa Viti 2011-196 Mije KM origjinale me liber sherbimi Garanci per Km!Makina disponon kambio Automatike dhe Marshe ne timon (F1)Kasetofon me CD player MP3 AUX USB 4 Xhama elektrik Pilot Automatik (cruise control)Clima tronic bi zona (funksionale)Pasqyra me palosje elektrike edhe kur mbyll makinen Sensore parkimi origjinal Disqe alumini origjinale me 4 goma 100% te Reja etj Makina eshte ne gjendje Perfekte!MUND TE NA VIZITONI EDHE NE INSTAGRAM NE FAQEN TONE AUTO_BEU OSE NE FACEBOOK AUTO-SALLON-BEU

Support Ukraine