2010' Peugeot 3008 photo #1
2010' Peugeot 3008 photo #2
2010' Peugeot 3008 photo #3
2010' Peugeot 3008 photo #4
2010' Peugeot 3008 photo #5
2010' Peugeot 3008 photo #6
6 foto

2010' Peugeot 3008

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€7,500
Publikuar 30 Mars 2024ID: Rw7cCZ

Information from the owner

Mosha: 14 vjet
Kilometrazhi: 180000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

Komente të shitësit rreth 2010' Peugeot 3008

Peugeot 3008
1.6 HDI
Automat
Viti prodhimit: 2010
183.000 kilometra
E sapo ardhur nga Suedia
Dogane te paguar, me letra dhe targa
Xhama te erret mbrapa te fabrikes +perde
Euro 4
1 cels
Tavani full panorama
Sensor parkimi
Marsha ne timon
Cmimi: 7.500 €

Support Ukraine