2014' Peugeot 208 photo #1
2014' Peugeot 208 photo #2
2014' Peugeot 208 photo #3
2014' Peugeot 208 photo #4
2014' Peugeot 208 photo #5
2014' Peugeot 208 photo #6
6 foto

2014' Peugeot 208

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€7,290
Publikuar 11 Korrik 2024ID: wI8WgJ

Information from the owner

Mosha: 10 vjet
Kilometrazhi: 130000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike

Komente të shitësit rreth 2014' Peugeot 208

🌑 Makina esht 1.6 naft automat tronik
🌕 Makina sapo ka ardhur paguar dogana dhe letrat per nje vit.
🌕 Makina disponon tavan xhami e rrethuar me led origjinal .
🌕 Makina ka sedile me ngohje .
🌕 Disponon kamera rregjistrimi 24 or .
🌕 Disponon kamera parkimi + sensor parkimi .
🌕 Disponon 4 goma te reja .
🌕 Disponon vidjo , you tube ,navigator me hartat e fundit , pa qen nevoja internetit .
🌕 Makina fiket ne semafor .
🌕 Disponon pasqyra me palosje .
🌚 Makina esht shumm ekonomike,dhe e paster si brenda dhe jasht.
🛑 Makines sapo i jan ndruar vaj filtra ferota tambure
Me liber sherbimi .
🛑 Esht gati per cdo lloj prove .

Support Ukraine