2012' Peugeot 208 photo #1
2012' Peugeot 208 photo #2
2012' Peugeot 208 photo #3
2012' Peugeot 208 photo #4
2012' Peugeot 208 photo #5
2012' Peugeot 208 photo #6
6 foto

2012' Peugeot 208

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€6,500
Publikuar 15 Qershor 2024ID: 6hIllE

Information from the owner

Mosha: 12 vjet
Kilometrazhi: 160000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

Komente të shitësit rreth 2012' Peugeot 208

Peugeot 208 1.4 diesel kambjo automat makina eshte full option navi sesnor parkimi drita led shum e paster si jasht dhe brenda e sapo ardhur nga zvicra me liber sherbimesh km me garanci.goma te reja ska nevoj per asgje🚨Vetem shitet nuk ndrohet🚨okazion shum ekonomike🚨
Audi vw skoda seat toyota fiat smart citroen renault bmw mercedes benz hyundai volvo kia ford elektrike amg land rover benzin gaz alfa

Support Ukraine