2013' Peugeot 207 photo #1
2013' Peugeot 207 photo #2
2013' Peugeot 207 photo #3
2013' Peugeot 207 photo #4
2013' Peugeot 207 photo #5
2013' Peugeot 207 photo #6
6 foto

2013' Peugeot 207

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€2,999
Publikuar 3 Qershor 2024ID: Xu3oHi

Information from the owner

Mosha: 11 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: LPG (gaz i lëngëzuar i naftës)
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: Gri

Komente të shitësit rreth 2013' Peugeot 207

Peugeot 207+
Motor 1.4 Benzin Gaz (BRC) i Fabrikes
Kambio manuale 5+1
Viti 2013
Me Dogane te Paguara
Abs esp dopio clima pilot automat xhama pasqura elektrike xhama te zinje mbrapa sallon rrobe ngjyra e zeze me 2 celsa klm 247.000 mij me te drejt kontroli Impianti gaz (BRC) te fabrikes shum ekonomike makina eshte ne gjendje shum te mire estetike dhe xhenerike ...flm..

Support Ukraine