Shto te të preferuarat

2010' Peugeot 207

€3,000
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2010 Peugeot 207 në Berat, Shqipëri
Trupi: Makinë me bagazh me derë
Kilometrazhi: 110000 km
Karburanti: LPG (gaz i lëngëzuar i naftës)
Transmision: Mekanike

Shitet Pezho 207 motorr 1.4 Benzin+ Gaz impianti Gazit origjinal fabrike BRC i shenuar e ne leje qarkullimi. Makina eshte shum e paster dhe e Mirmbajtur, Shume ekonomike, E Targuar Dhe me dokument te rregullta. Deri ne korrik 2020. Te gjitha sherbimet e kryera nuk ka nevoj per asnje lloj gjeje.

  • 069Tregoni telefonin
  • G M F
  • Berat
  • 5 Tetor 2019
Shiteni Makinën Tuaj