Shto te të preferuarat

2008' Peugeot 207

€4,199
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2008 Peugeot 207 në Tiranë, Shqipëri
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Kilometrazhi: 158200 km
Zhvendosje: 1600 cc
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Shitet PEUGEOT 207 OUTOD VITI 2008, 1.6 NAFTE HDI 110 KW 158200 KM Manual, ME TARGA SHQIPTARE LETRA PER 1 VIT SIGUARCION KASKO Klime me dy zona,Komanda ne timon, Pilot automatik, Tapiceri lekure, Tavan panoramik, Vaj Filtra Sherbime Xhenerike dhe Motorike te bera ne France,Makina eshte Gateshme per cdo lloj prove nga ana juaj Makina eshte shume EKONOMIKE dhe shume e paster si mga jashte dhe nga brenda ÇMIMI 4199 €;PER INFO +355692771114.

  • 069Tregoni telefonin
  • Jorland
  • Tiranë
  • 26 Mars 2020
Shiteni Makinën Tuaj