Shto te të preferuarat

2007' Peugeot 207

€2,700
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2007 Peugeot 207 në Tiranë, Shqipëri
Trupi: Makine me një derë
Kilometrazhi: 15000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike

Shitet peugeot 207 naftë manual 1.6 në gjëndje të mirë motorrike dhe xhenerike me shërbime të bëra si ndërrim i rripit të fazës,goma të reja,radiatori i ac i ri, dekumentat deri në korrik 2021 makinë super ekonomike 5 litra për 100 km e përshtatshme për punë dhe familje,opsionet air bag,abs,ac,etj.Më nevojitet një makinë më e madhe ndaj shitet ose këmbehet me c classe portobagazh 2001 e lartë ose foristradë në vlerë të përafërt + - , naftë, benzinë, benzinë - gaz.Çmimi 2700 është vetëm për shitje me këmbim është 3500.

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 8 Tetor 2020