Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2001' Peugeot 206

€1,250
6 foto
Mosha: 21 vjet
Kilometrazhi: 20000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: E gjelbër

Makina ka dyvjet kualidimin dhe taksa siguracjon vitin tjeter makines i jan ber sherbimet para 20 ditesh me vler 564 mi lek

  • 068Tregoni telefonin
  • Librazhd
  • 18 Gusht 2022
Support Ukraine