Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2007' Opel Zafira

€2,500
5 foto
Mosha: 15 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: Gri

Opel Zafira ne gjendje shume te mire, i targuar dhe letra te paguara. Motorr 2.0 nafte shume ekonomik.

  • 069Tregoni telefonin
  • Elbasan
  • 3 Nëntor 2022
Support Ukraine