Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2006' Opel Zafira

€3,200
6 foto
Mosha: 16 vjet
Kilometrazhi: 15000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: Gri

Shitet opel zafira 1.9 nafte 6 marshe e ardhur nga zvicrra letrat te paguara per 1vit shum ekonomike dhe familjare c.l

  • 069Tregoni telefonin
  • Durrës
  • 18 Shtator 2022
Support Ukraine