2003' Opel Vectra photo #1
2003' Opel Vectra photo #2
2003' Opel Vectra photo #3
2003' Opel Vectra photo #4
2003' Opel Vectra photo #5
2003' Opel Vectra photo #6
6 foto

2003' Opel Vectra

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€2,300
Publikuar 10 Maj 2024ID: egPvup

Information from the owner

Mosha: 21 vjet
Kilometrazhi: 20000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: Blu

Komente të shitësit rreth 2003' Opel Vectra

Makina eshte ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike me te gjitha sherbimet e kryera me 211 mij km te vetat me te drejt kontrolli nga ana juaj taksat e sapo prera tani ne mars ndersa siguracini dhe kualidimi deri ne fund te 2024 cmimi i diskutushem...

Support Ukraine