Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2010' Opel Insignia

€7,300
2010' Opel Insignia photo #1
2010' Opel Insignia photo #2
2010' Opel Insignia photo #3
2010' Opel Insignia photo #4
2010' Opel Insignia photo #5
2010' Opel Insignia photo #6
6 foto
Mosha: 13 vjet
Kilometrazhi: 20000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

🚘Opel Insigna Full Optione
⚙️2.8 cc Benzine Automatik
🔹Viti i prodhimit 2010
🔹Motorri 2.8 turbo,pershtatet 100% ne gaz
🔹Km. 21100 origjinale me garanci 100% te certifikuara dhe me librin e sherbimeve
🔹Kambio automat
🔹4X4 (4 rrotat aktive)
🔹Klima 2 zonale
🔹Sedile lekure te zeza me ngrohje super te pastra me komandim elektrik
🔹Navigator i madh,Radio CD Mp3
🔹Feneret Xenon
🔹Pasqyra elektrike antiverbim
🔹Tempomat/pilot automatik
🔹Sensore parkimi para/mbrapa
🔹Xhamat elektrike
🔹Disqe alumini 17” goma te reja
🔹Mbyllje qendrore
🔹Kompiuter bordi
🔹Xhamat e erresuar
🔹Ganxhe rimorkimi
Makina e sapoardhur nga Zvicra,shume e paster ne gjendje perfekte.Mjetit i eshte paguar detyrimi doganor dhe eshte gati per rregjistrim.
Cmim7300 Euro i diskutueshem !

  • 068Tregoni telefonin
  • Durrës
  • 10 Shtator 2023
Support Ukraine