2007' Opel Corsa photo #1
2007' Opel Corsa photo #2
2007' Opel Corsa photo #3
2007' Opel Corsa photo #4
2007' Opel Corsa photo #5
2007' Opel Corsa photo #6
6 foto

2007' Opel Corsa

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€4,595
Publikuar 2 Maj 2024ID: w8WwPJ

Information from the owner

Mosha: 17 vjet
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Blu

Komente të shitësit rreth 2007' Opel Corsa

Opel Corsa.1.4.B.AUTOMAT. 🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭
-Me dogane te paguar
-Cmimi 4595 Euro...Targat shqiptare dhurat me kte cmim
-E importuar nga zvicra-zyriu
-Te dhenat teknike
-Data e pare e regjistrimit.09/08/2007
-Kilometra te pershkruara 195 -ORIGJINALE..
-Me liber sherbimesh..
-Motorr: Benzine me zinxhir,me 4 pistona
-Motorr i per'shtateshem per impjant gazi
-Vaj filtra te sapo nderruar
-Kamjo AUTOMAT me vaj
-Fuqija:66. Kw(90.kf)
-Konsumi karburantit 8.0/5/6.0/(urban/autostrad/total)
-Mjaft ekonomik
-Euro 4
-Numri dyerve 5
-Numri veneve 5
-Ngjyre Blu e erret
-Kondicioner
-Radjo CD MP3
-Fish AUX
-Komanda ne timon
-Timon elektrik
-Dritat automat
-Xhamat e pare me komandimt elektrik,sebashku me pasqyrat
-Hapje qendrore me pult
-Makina eshte ne gjendje mjafte te mir,dhe shum e paster.
-Si jasht edhe brenda
-Thuaj si e re,perdorur me shum kujdes ne vendin e origjines...!!!
-TIP TOP
-Per me teper info
⛔️NUK NDERROHET⛔️

Support Ukraine