Shto te të preferuarat

2007' Opel Corsa

€3,700
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2007 Opel Corsa në Durrës, Shqipëri
Trupi: Makinë me bagazh me derë
Kilometrazhi: 150000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Opel corsa 1.4 Benzin Automat Motorri me zinxhire sapo ardhure nga gjermania.me Dogane te paguare.me te gjitha sherbimet e bera me liber sherbimi shum e paster me Goma te reja. Komanda ne timon me dy celsa.ska mevoje per sherbim. Kamjen me vajr jo rrobotike.dhe shum Ekonomike

  • 068Tregoni telefonin
  • Durrës
  • 5 Maj 2021