Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2007' Opel Corsa

€3,300
6 foto
Mosha: 16 vjet
Kilometrazhi: 20000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Marka: Opel
Modeli: Corsa
Fuqia motorrike: 1.3 - 1265
Karburanti: Naft
Viti i Prodhimit: 2007
Kamio: Manuale
Marshe: 6+R
Dyer: 4
Kilometra: 211500
Shitet Opel Corsa 1.3 naft manuale, makina esht ne gjendje shum te mir dhe te paster si brenda ashtu edhe jasht, me dvd sistem android Bluetooth, aux, mp3 etj, ka vetem nje grop te vogel tek kofano para sic duket dhe ne foto, makina esht vit prodhim fund 2007 dhe ka dal ne qarkullim ne 2008, te gjitha sherbimet e bera ne kohe, xhamat mbrapa te zinj me leje per 5 vite, siguracioni dhe taksa te paguara dt: 09/01/2023. Makina esht shum ekonomike fal motorrit 1.3 dhe faktit qe esht me 6 marshe, shitet per arsye qe kam marr makin tjeter me te madhe. Cmimi 3300€. Per me shum info kontaktoni ne nr e cel

  • 068Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 11 Janar 2023
Support Ukraine