Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2006' Opel Corsa

€1
7 foto
Trupi: Makinë me bagazh me derë - 5 dyer, 5 vende
Kushtet: I ri
Mosha: 17 vjet
Karburanti: Benzinë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: Gri
I brendshëm: Ajër i Kondicionuar, Dritare me Kontroll Elektrik, Pasqyrë me Kontroll Elektrik, Siguresa Automatike Dyersh, Timon Hidraulik
I jashtëm: Goma të reja, Mbulesë Mallrash, Drita mjegulle, Vend për bagazhet, Fshirse e pasme, Parafango
Sigurie: Airbag-u i Shoferit, Airbag-u i Pasagjerit, Sensorët Rezervë, Airbag-ët e pasëm, Airbag-ët anësor, Pasqyrat me Sinjal
Elektronikë: Bluetooth, Radio AM/FM, Ndërruesi i CD-ve, Bluetooth, Porta për MP3

shitet opel corsa 1.2 benzin behet 100% me gaz viti 2007 me 100 mij km e sapo ardhur nga italia me dogan te paguar. makina disponon kambio manuale xhama elektrim clima opsione n timon cd aux sendili gjys mershin gjys kamosh etj makina eshte ne gjendje shum te mir motorrike xhenerike dhe estetike
cmimi:euro i disk
tel 0677410380

  • 067Tregoni telefonin
  • Saimir
  • Kavajë
  • 11 Mars 2023
Support Ukraine