Shto te të preferuarat

2002' Opel Corsa

€2,800
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2002 Opel Corsa në Tiranë, Shqipëri
I skaduar
Trupi: Makinë me bagazh me derë
Kilometrazhi: 150000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E gjelbër

AUTO999 OPEL CORSA 1.2 BENZINE 2002
Karburanti: BENZINE
Ngjyra.....: Gri
Kamio......: Automatike
Ftohja.....: Klima
Fuqia KW..: 43 kw (58 Ps)
KM.........: 176650
VITI....: 2002
AUTOMAT*
RADIO-CD
KLIMA
KOMPJUTER BORDI*
ANTIFURT
CELSA ME PULT
ABS*
ESP
SRS
ASR
8 AIRBAG
DISQE ALUMINI R14
GOMA TE REJA*
E ARDHUR NGA GJERMANIA*
Targa, taksa dhe siguracion te paguara
NE GJENDJE TE PERKRYER MOTORRIKE DHE XHENERIKE
CMIMI 2800 EURO
CEL: 0684094999

Shiteni Makinën Tuaj