Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2001' Opel Corsa

Të diskutueshme
3 foto
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Mosha: 21 vjet
Kilometrazhi: 180000 km
Zhvendosje: 1200 cc
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike

Shitet Opel Corsa ne gjendje te shkelqyer,tapiceri e lare dhe letrat te gjitha te sapo paguara (kaluar ne kolaudim qe me heren e pare)
*Viti 2001
*Automat
*1.2 benxin / gaz
*impjant “Stag gjerman” akoma brenda garancise
*me kondicioner
Perdorur shum pak nga nje femer.

  • 069Tregoni telefonin
  • Drini
  • Tiranë
  • 26 Korrik 2022
Support Ukraine