Shto te të preferuarat

2010' Opel Astra

€5,500
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2010 Opel Astra në Tiranë, Shqipëri
I skaduar
Kilometrazhi: 46000 km
Zhvendosje: 1200 cc
Karburanti: Benzinë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: Gri

Shitet Opel Astra, 1.2 benzine, vit prodhimi 2010, kambio manuale.
Makina ka bere 46.000 km dhe eshte blere me 0 km ne Athine, Greqi.
Makina eshte dore e pare dhe nuk ka pronare te tjere te meparshem.
Shitet per arsye emigrimi dhe vetem me leke ne dore.
Makina eshte ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike dhe nuk ka demtime, sic mund te shihet edhe ne foto.
Opsionet:
Kondicioner
Pasqyra elektrike
Xhama elektrike perpara
CD Player
Airbag
ABS
Per me teper info, kontaktoni ne numrin e telefonit ne njoftim.

Shiteni Makinën Tuaj