2008' Opel Astra photo #1
2008' Opel Astra photo #2
2008' Opel Astra photo #3
2008' Opel Astra photo #4
2008' Opel Astra photo #5
2008' Opel Astra photo #6
6 foto

2008' Opel Astra

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€2,650
Publikuar 25 Qershor 2024ID: Y89IHD

Information from the owner

Mosha: 16 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: Gri

Komente të shitësit rreth 2008' Opel Astra

Shitet Opel Astra e vitit 2008
Makina ka 241 mijë km origjinale dhe mund ti vërtetoni kudo.6 marshe+R
Kontrolli teknik deri ne Janar 2026
Taksa te paguara deri Shtator 2023
Siguracion i paguar deri Gusht 2023
Makina eshte ne gjendje te mire motorrike
Sic shikoni ne foto ka nje goditje anash mbrapa dhe disa te gervishura ne anen e pasagjerit.
Rrip faze i ndrruar para pak kohesh.
Makina disponon edhe 4 goma te reja dimri bashke me disqe te blera ne nentor 2023. Gomat 2023 Sava.
Ju lutem vetem bleres serioze
Kontakt vetem ne What’s Up dhe Viber

Support Ukraine