2008' Opel Astra photo #1
2008' Opel Astra photo #2
2008' Opel Astra photo #3
2008' Opel Astra photo #4
2008' Opel Astra photo #5
2008' Opel Astra photo #6
6 foto

2008' Opel Astra

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€2,950
Publikuar 17 Qershor 2024ID: 0W80pi

Information from the owner

Mosha: 16 vjet
Kilometrazhi: 15000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: Gri

Komente të shitësit rreth 2008' Opel Astra

opel 1.7 naft viti 2008 manual i sa po ardhur me dogan te paguar me sherbime te bera kondicjoner xhama te zi i paster si mrena dhe jasht cmimi 2950 euro

Support Ukraine