Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2006' Opel Astra

€2,900
6 foto
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Mosha: 16 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: Gri

Okazion!Shitet Opel Astra Model Cosmo 1.7 Diesel e Sapo Ardhur me dogane te paguar dhe e Sapo Targuar ME TAKSA SIGURACION KOLAUDIM PER 2 VJET!Viti 2006-216 Mije Km Origjinale me liber sherbimi Garanci per Km!Makina disponon Kambio Manuale sensore shiu Kasetofon me CD player MP3 AUX Kondicioner (funksional) Xhama te zi origjinal Tapiceri Gjysem lekure gjysem Alcantara Disqe Alumini me 4 Goma te reja(Bridgestone)Antifurt origjinal me alarm etj Makina eshte ne gjendje te perkryer MUND TE NA VIZITONI EDHE NE INSTAGRAM NE FAQEN TONE AUTO_BEU OSE NE FACEBOOK AUTO-SALLON-BEU FALEMINDERIT

  • 069Tregoni telefonin
  • Kavajë
  • 9 Shtator 2022
Support Ukraine