Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2012' Opel Antara

€7,500
6 foto
Mosha: 11 vjet
Kilometrazhi: 180000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Okazion !!!
Opel Antara 2.2 nafte 4×4
Viti 2012
180.000 km me 6 marsha shum ekonomike GTI pa I te kuqe
Sapoardhur nga Germania me dt 12.12.2022
Sensor parkimi para mbrap
Xhama te zinjë origjinal
Goma te reja
Super gjendje e mpajtur nga nje pronar ( Familjar)
Doganë e paguar dhe e sapo targuar
Çmimi okazion
7500 Euro
Adresa Golem KJ
Nr. tel.

  • 068Tregoni telefonin
  • Kavajë
  • 10 Janar 2023
Support Ukraine