2012' Opel Antara photo #1
2012' Opel Antara photo #2
2012' Opel Antara photo #3
2012' Opel Antara photo #4
2012' Opel Antara photo #5
2012' Opel Antara photo #6
6 foto

2012' Opel Antara

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€8,800
Publikuar 28 Shtator 2023
Përditësuar 7 Korrik 2024
ID: PLfAKo

Information from the owner

Mosha: 12 vjet
Kilometrazhi: 170000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Komente të shitësit rreth 2012' Opel Antara

🇨🇭Opel Antara Cosmo 2.2 CDTI 4x4 Full🇨🇭
🇨🇭Viti - 11.8/2012
🇨🇭Kambio - Automatike
🇨🇭Km - 174.900 Me liber sherbimesh te ceritifikuara
🇨🇭Gjendja - Si e re 10/10
🇨🇭Pershkrimi
🇨🇭Swiss Quality🇨🇭
E sapo ardhur nga Zvicra🇨🇭 , ne gjendje perfekte
🇨🇭Motor 2.2 Nafte i shpejte dhe ekonomik
🇨🇭Eco system ✅
🇨🇭Tapiceri lekure
🇨🇭Sendile me ngrohje
🇨🇭Sendile elektrike
🇨🇭Navigator multifunksional
🇨🇭Navi , Tel , Bluetooth , Radio , CD , MP3 , Aux , USB
🇨🇭Kompjuter bordi
🇨🇭Kondicioner funksional
🇨🇭Chrome packet
🇨🇭Sensore parkimi
🇨🇭Sensore dritash
🇨🇭Sensore shiu
🇨🇭Limitator shpejtesie
🇨🇭Frena dore elektrike
🇨🇭Pasqyra elektrike me palosje
🇨🇭Komanda ne timon
🇨🇭Fenere me lupa me direksione sipas rruges
🇨🇭Disqe , Goma te reja
🇨🇭2 Celesa perkates
🇨🇭Xhama te zinj
🇨🇭Te gjitha sherbimet e kryera ne kohe rregullisht , nuk ka nevoje per asnje sherbim
🇨🇭E gatshme per cdo lloj prove dhe kontrolli nga ana juaj
🇨🇭Dogane e paguar gati per targim
🔺Cmimi - 8.800€

🔺Vendodhja - Durres

Support Ukraine