Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2011' Opel Antara

€8,500
2011' Opel Antara photo #1
2011' Opel Antara photo #2
2011' Opel Antara photo #3
2011' Opel Antara photo #4
2011' Opel Antara photo #5
2011' Opel Antara photo #6
6 foto
Mosha: 12 vjet
Kilometrazhi: 140000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

Sapo erdhi Opel Antara
Motorr 2.2 nafte ECHO
141000 km origjinale
Viti 2011
Kambio Automat 4x4
Sistem eko per ulje konsumi
Disqe alumini R19
Xhama te zinj origjinal
Komanda ne timon
Pasqyra elektrike me palosje
Limitator shpejtesie
Klima Dixhital
Sallon Meshine(shume e paster)
Sendilje me ngrohje
Xhamat te 4 elektrik
Sensor parkimi (para mbrapa)
Abs, Esp, Airbag
Radio, CD, Disc, navi te madh
Sapo ka aerdhur nga Zvicra
Dogane te paguar.
Makina eshte ne gjendje perfekte nga ana motorrike dhe xhenerike, mund ta kontrolloni te mekaniku juaj me i besuar.!
Cmimi : 8500€ i Diskutueshem!

Makina vetem shitet Shitet

  • 069Tregoni telefonin
  • Elbasan
  • 6 Maj 2023
Support Ukraine