Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2009' Opel Antara

€6,400
2009' Opel Antara photo #1
2009' Opel Antara photo #2
2009' Opel Antara photo #3
2009' Opel Antara photo #4
2009' Opel Antara photo #5
2009' Opel Antara photo #6
6 foto
Mosha: 14 vjet
Kilometrazhi: 180000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

Makina ne gjendje perfekte me sensor parkimi perpara dhe mbrapa e sa po ardhur nga Italia me dogan te paguar per me shum info me kontaktoni ne whatsapp

Support Ukraine