2009' Opel Antara photo #1
2009' Opel Antara photo #2
2009' Opel Antara photo #3
2009' Opel Antara photo #4
2009' Opel Antara photo #5
2009' Opel Antara photo #6
6 foto

2009' Opel Antara

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€6,700
Publikuar 18 Qershor 2024ID: cyiXsP

Information from the owner

Mosha: 15 vjet
Kilometrazhi: 160000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Kafe

Komente të shitësit rreth 2009' Opel Antara

.
🇮🇹Opel Antara 🇮🇹
.
🔹Motor 2.0 Nafte⛽️.
🔹Viti 2009 🗓 ®.
🔹164.000 km📂®.
🔹Kambio Automatike 🕹.
🔹Euro 4♻️(emetimi i gazrave).
🔹Mundesi Nderrimi (makine me vlere me te vogel)
‼️Cmimi 6700 € ‼️
_____________________________________________
Radio Cd Aux Usb,Kompjuter Bord,Klima,Komanda Ne Timon,Pilot Automatik,Sedilet me Ngrohje,Xhamat e Zinj,Sensore Parkimi,Sensorë Drite dhe Shiu,Gomat ne 90% etj.
‼️E Sapo Importuar Nga Italia ,me Doganë te Paguar , Gati per Cdo lloj Prove‼️
_____________________________________________
▪️PER ME SHUME INFORMACION :
▪️Në Dm OSE
▪️ 🗺Vendodhja : Autostrada Durres-Tirane km 9 mbikalimi i Sukthit.
_____________________________________________
#suv #opelmotorsport #antara #4x4 #viral #okazion

Support Ukraine