Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2008' Opel Antara

€6,800Disk.
6 foto
Trupi: SUV - 5 dyer, 5 vende
Kushtet: Shkëlqyeshëm
Mosha: 15 vjet
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë
I brendshëm: Ajër i Kondicionuar, Dritare me Kontroll Elektrik, Pasqyrë me Kontroll Elektrik, Siguresa Automatike Dyersh, Xhama të zinj (ose me ngjyrë), Kontroll Automatik i Shpejtësisë, Kontroll i Dyfishtë Klimaterik, Sedile me Nxehtësi
Sigurie: Airbag-u i Shoferit, Airbag-u i Pasagjerit, Sensorët Rezervë, Airbag-ët e pasëm, Airbag-ët anësor
Elektronikë: Radio AM/FM, Ndërruesi i CD-ve, Kasetofoni me CD, Bluetooth, Ndihmesë Parkimi

Opel Antara 2008 4x4 Automat 2.0 Diesel

205 mij km origjinale me garanci
tapiceri ngjyre vishnje me sediljet elektrike + ngrohje
cruise control
board computer
disqe r18
xhama te zinj origjinal
sensor parkimi para dhe mbrapa
xenon bi-xenon
sensor dritash dhe sesnsor shiu
pasqyra me buton
servisime periodike
letrat deri me 27-10-2023
siguracion deri me 27-10-2023
kolaudimi deri ne 31 gusht 2024
cmimi 6800 Eur
telefon 0688392005

  • 068Tregoni telefonin
  • Endi Branko
  • Tiranë
  • 29 Janar 2023
Support Ukraine