Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2012' MINI Countryman

€7,999
2012' MINI Countryman photo #1
2012' MINI Countryman photo #2
2012' MINI Countryman photo #3
2012' MINI Countryman photo #4
2012' MINI Countryman photo #5
2012' MINI Countryman photo #6
6 foto
Mosha: 11 vjet
Kilometrazhi: 180000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

Shitet Mini cooper countryman 1.6 automat + F1 e 2012 me 190mij km
Vaj,filtra,goma,ferrota te reja te sapo nderruara!
Dokumenta per 1vit dhe kolaudim per 2vjet
Full options !!!
Shitet per arsye mosperdorimi,JO NDERRIM!!!

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 7 Maj 2023
Support Ukraine