2007' Mercedes-Benz Viano photo #1
2007' Mercedes-Benz Viano photo #2
2007' Mercedes-Benz Viano photo #3
2007' Mercedes-Benz Viano photo #4
2007' Mercedes-Benz Viano photo #5
2007' Mercedes-Benz Viano photo #6
6 foto

2007' Mercedes-Benz Viano

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€10,000
Publikuar 22 Mars 2024ID: CS09ix

Information from the owner

Mosha: 17 vjet
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Komente të shitësit rreth 2007' Mercedes-Benz Viano

Mercedes Benz Viano
📂 2.2 CDI Diesel
📂 Viti 15/07/ 2007
📂 Kambio Automatike
📂 265.000 Km
📁Euro 4
📂 Xhama Te Zi
📂 Klimatronic Bi Zonale
📂 Sensore parkimi
📂 🇨🇭Swiss Quality🇨🇭
📂 Sobe per Ngrofje
📂4 Matic 4X4
📁 Sallon Lekure
📁 Radio CD+Blututh+Aux
📁Gri Metalizato
📁 Kamera Parkingu
📁 6+1 Vende
📂 Dyer me Shine 2 Krahet
📁 Sensor shiu 📁Navigator 📁
ℹ️ Makina eshte ne super gjendje estetike xhenerike dhe motorrike.
Cmimi 10000€ i Pa Diskutueshem ! me Dogan te Pagur Vetem Telefonata Serjoze 📲 ❌Nuk Bej Ndrrime❌

Support Ukraine