2010' Mercedes-Benz Sprinter photo #1
2010' Mercedes-Benz Sprinter photo #2
2010' Mercedes-Benz Sprinter photo #3
2010' Mercedes-Benz Sprinter photo #4
2010' Mercedes-Benz Sprinter photo #5
2010' Mercedes-Benz Sprinter photo #6
6 foto

2010' Mercedes-Benz Sprinter

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€15,800
Publikuar 14 Qershor 2024ID: 8Zwh9Y

Information from the owner

Mosha: 14 vjet
Kilometrazhi: 250000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Blu

Komente të shitësit rreth 2010' Mercedes-Benz Sprinter

🇩🇪 MERCEDES SPRINTER VITI 2010
MOTOR 1.8 BENZIN KOMPRESOR
KAMJE AUTOMAT
ME DOGAN TE PAGUAR TVSH
ME KONDICIONER, XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE KOMANDA NE TIMON
CAMERA PARKIMI,
ME 9 VENDE
GJENDJE PERFEKTE
GATI PER TARGA

Support Ukraine