Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2009' Mercedes-Benz Sprinter

€15,500
6 foto
Mosha: 13 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Blu

SHITET
Mercedes Benz Sprinter 3.0 Diesel V6
Targuar me Taksa Sig dhe Kualidim
Euro 5 / Viti 2009
Pesha Totale 3.5 Ton pa teograf pesha mbajtese 2.2 ton
Dopio Gome
Kambio Automat ne gjendje perfekte pune
Motorr 3.0 Diesel ne gjendje perfekte pune
240.000 Km te certefikuara
Kondiconer / Klima
Navigato te madh
Hapje mbyllje qendrore
Organello deri ne 5 ton Terheqje
Felerina siper dhe te maskarino
Pedane Alumini e gjitha
Karrotreci ne gjendje perfekte pune e perdorur vetem rruge jasht shqiperise
Ju Mirepresim
Cmimi 15.500 Euro i Diskutueshem
Mundesi Nderrimi ( Me makina )

Tirane Kamez Albania

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 8 Dhjetor 2022
Support Ukraine