Shto te të preferuarat

2007' Mercedes-Benz S-Class

€12,000
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2007 Mercedes-Benz S-Class në Tiranë, Shqipëri
I skaduar
Kilometrazhi: 200000 km
Zhvendosje: 2990 cc
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Shes Mercedez Benz S320 CDI Viti 2007 Ne Gjendje perfekte Me te Gjitha Sherbimet Makina disponon keto opsione Sendilje me memorie Dhe me ngrohje dhe fryrje cfryrje Me disqe 19 me goma kontinetal Drita Bixeno Me levizje ne Sipas Kthimit te timonit Kamera night vison senosr presioni Te ajrit te gomave sensor shiu sensor parkimi kompiuter bordi etj Çmim i diskutushem Theksoj makina nuk ka nevoje per asnje lloje sherbimi

Shiteni Makinën Tuaj