2015' Mercedes-Benz S 550 photo #1
2015' Mercedes-Benz S 550 photo #2
2015' Mercedes-Benz S 550 photo #3
2015' Mercedes-Benz S 550 photo #4
2015' Mercedes-Benz S 550 photo #5
2015' Mercedes-Benz S 550 photo #6
6 foto

2015' Mercedes-Benz S 550

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€33,000
Publikuar 11 Maj 2024ID: oJIe5V

Information from the owner

Mosha: 9 vjet
Kilometrazhi: 15000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Blu

Komente të shitësit rreth 2015' Mercedes-Benz S 550

Benz S 550 benzin
Makina e ardhur nga amerika
Ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike
E paster si brenda dhe jasht
Cmimi 33.000 € pa dogan

Support Ukraine