2011' Mercedes-Benz S 550 photo #1
2011' Mercedes-Benz S 550 photo #2
2011' Mercedes-Benz S 550 photo #3
2011' Mercedes-Benz S 550 photo #4
2011' Mercedes-Benz S 550 photo #5
2011' Mercedes-Benz S 550 photo #6
6 foto

2011' Mercedes-Benz S 550

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€12,000
Publikuar 14 Maj 2024ID: bybu4q

Information from the owner

Mosha: 13 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Komente të shitësit rreth 2011' Mercedes-Benz S 550

MERCEDS BENZ S550 LUNGO ME LOOK AMG-LINE ORIGJINAL ME MOTOR 5.5L BENZINE.MAKINA ESHTE 20.09.2011.MAKINA ESHTE FULL FULL OPSION DHE KA VETEM 241000KM ORIGJINALE.KOMPLET VESHJET ME DRU.SENSOR PARKIMI ORIGJINAL PARA DHE MBRAPA.PANORAMIC XHAMI .KOMPLET XHAMAT TRIPLEKS ME
NUANCE.ME PERDE ELEKTRIKE MBRAPA.ME SENSOR SHIU TEK XHAMI.PASQYRA ME PALOSJE DHE ME XHAM ANTIVERBUES.DISQET DHE GOMA TE REJA 20 ORIGJINALE .DRITAT KSENON BIKSENON.TAPICERI NGJYRE E ZEZE. TE FABRIKES TAVANI SIPER GAMOSH.MAKINA IKA KOMPLET SHERBIMET E BERA VAJ FILTRA MOTORRI DHE VAJ FILTRA KAMJO FERROTA PARA DHE MBRAPA.MAKINA BOJEN E VET ORIGJINALE TE FABRIKES ZEZE .MAKINA ESHTE ME DOGANE TE PAGUAR GATI PER TARGA.MAKINA SHITET ME FATURE TVSH. CMIMI—12000€ KY CMIM ESHTE ME CASH ME NDERRIM KA CMIM TJETER
Instagram Auto Molla
TANI--- VIBER OSE WHATSAPP --

Support Ukraine