2010' Mercedes-Benz S 550 photo #1
2010' Mercedes-Benz S 550 photo #2
2010' Mercedes-Benz S 550 photo #3
2010' Mercedes-Benz S 550 photo #4
2010' Mercedes-Benz S 550 photo #5
2010' Mercedes-Benz S 550 photo #6
6 foto

2010' Mercedes-Benz S 550

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€16,000
Publikuar 2 Korrik 2024ID: cTARG5

Information from the owner

Mosha: 14 vjet
Kilometrazhi: 150000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Komente të shitësit rreth 2010' Mercedes-Benz S 550

SHITET S CLASS 550 BENZINE
Viti 2010
- 382 HP
- KM 150.000 mij Orgjinale Mbajm garanci
- Disqe Amg + gomat e reja 100% marke
- Kamera Parkimi.
- Sensore parkimi para mbrapa
- Ekran te madh, Video, USB, Bluetooth.
- Sallon lekure i paster 10/10.
- Klima.
- Dritat Xenon dhe Bi xeno.
- Stopa Led.
- Fener Led
- Xhama Triplex dopio V
- Drita interiori adaptive
- Sedile me memorje para dhe mbrapa
- Sedile me ftohje dhe ngrohje para dhe mbrapa
- Sedile dinamike me fryrje
- Perde te pasme tek dyert dhe xhami pasem
- Tavan baxho
- Sistem audio Harman Cardon
- Xhama dopio kundra nxehtesise dhe me refleks
- Fenere Bi-Xenon me drita dite LED dhe adaptive qe
kthehen sipas kthesave
- Drita te gjata automatike
- Disqe origjinal Amg, dokumenta te paguara per 1 vit kualidimi 2026.

Support Ukraine