Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2010' Mercedes-Benz S 550

€18,700
6 foto
Mosha: 13 vjet
Kilometrazhi: 110000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Kafe

2010 Mercedes Benz S Class S 550 Long Version Full Options
- 112k Miles
- Paketa AMG Styling
- Televizore te pasem
- Interior Nappa Leather Brown
- Ngjyra e jashtme Dolomite Brown Metallic
- Kamera te pasme parkimi
- Sensore parkimi
- Drita interiori adaptive
- Sedile me memorje para dhe mbrapa
- Sedile me ftohje dhe ngrohje para dhe mbrapa
- Sedile me masazh
- Sedile dinamike qe fryhen sipas kthesave
- Perde te pasme tek dyert dhe xhami pasem
- Tavan xhami panoramik
- Koka sedilesh comfort
- Sistem audio Harman Kardon
- Attention Assist
- Xhama dopio kundra nxehtesise dhe me refleks
- Fenere Bi-Xenon me drita dite LED dhe adaptive qe kthehen sipas kthesave
- Drita te gjata automatike
- Night View (Kamera me infra te kuqe per naten)
- Disqe AMG 20
- Dyer me thithje
- Keyless Go (Hapje, mbyllje dhe ndezje pa celes)
- Interior light
- Bagazhi me mbyllje me buton
- AMG 2LOOK Special Edition
CMIMI: 18,700€ me TVSH

  • 069Tregoni telefonin
  • Durrës
  • 8 Janar 2023
Support Ukraine